Darmowa dostawa od 199,00 zł

Nowe wzory ręczników bawełnianych Greno Italian, Spanish, French

2020-03-06
Nowe wzory ręczników bawełnianych Greno Italian, Spanish, French

Firma Greno jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i renomowanych na polskim rynku producentem tekstyliów. Wypuszczone przez tę firmę na rynek pościele, koce, narzuty, czy własnie ręczniki, cechują się unikalnym wzornictwem, żywymi kolorami i wysoką jakością wykonania. W ostatnim czasie na rynku pojawiły się nowe kolekcje ręczników Greno nawiązujące do różnych europejskich krajów. 

Ręczniki Greno Spanish

Zostały one wykonane w 100% z bawełny o gramaturze 520 g/m2. Wśród tego typu ręczników seria Spanish wyróżnia się unikalnym, nowoczesnym, lecz delikatnym wzornictwem. Połączenie to sprawia, że ręczniki z tej serii są niezwykle eleganckie i sprawdzą się idealnie zarówno w warunkach domowych, jak i hotelowych. 

Ręczniki Greno Italian

Ręczniki z tej serii są niezwykle miękkie i puszyste, zostały one wykonane w 100% z bawełny o gramaturze 520 g/m2. Niemniej jednak skład niespotykanie miękkiej bordiury to 50% len i 50% bawełna. Dzięki prostemu i eleganckiemu wzornictwu ręczniki te są ponadczasowe. Idealnie sprawdzą się zarówno w domowej łazience, jak i wysokiej klasy pokoju hotelowym. Są one bardzo praktyczne w użyciu, gdyż doskonale chłoną wodę i  szybko schną.

Ręczniki Greno French

Ta seria wyróżnia się przede wszystkim unikalnym wzornictwem oraz wykończeniem w postaci delikatnych frendzelków, które sprawiają, iż całość wygląda bardzo elegancko. Ręczniki te w całości zostały wykonane w 50% z bawełny i 50% z lnu, a ich gramatura wynosi 480 g/m2. Tak dobrany skład sprawia, iż ręczniki Greno French są niezwykle miękkie, doskonale chłoną wodę i szybko schną. 

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2020

Polecane

Ręcznik Greno French Biały

Ręcznik Greno French Biały

14,00 zł - 65,00 zł
Ręcznik Greno Italian Biały

Ręcznik Greno Italian Biały

14,00 zł - 64,00 zł
Ręcznik Greno Italian Kremowy

Ręcznik Greno Italian Kremowy

14,00 zł - 64,00 zł
Ręcznik Greno Spanish Biały

Ręcznik Greno Spanish Biały

14,00 zł - 64,00 zł
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu obsługi jej poszczególnych funkcji oraz korzystania z narzędzi analitycznych (Google Analytics), marketingowych (Google Ads, Facebook Pixel) oraz społecznościowych (Facebook). Szczegóły: Polityka prywatności. Jeżeli ustawienia Twojej przeglądarki nie blokują tych plików cookies, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie.
Zgadzam się
pixel