Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Markowe torby, wózki, kosmetyczki, plecaki i inne Reisenthel

( ilość produktów: 87 )

Reisenthel – by żyło się wygodniej

Reisenthel to niemiecka marka – można zatem mieć pewność co do jakości oferowanych przez nią towarów. Wszystko zostaje zawsze wykonane precyzyjnie i z najwyższą dbałością o każdy szczegół. Właśnie to jest jeden ze składników sukcesu firmy. Marka odznacza się jednak także wysoką jakością produkowanych przez siebie towarów, do których tworzenia wykorzystuje się wysokiej klasy, dobre materiały i elementy. Warto wiedzieć, że marka gości już na rynku od przeszło 40 lat, a jej stała obecność świadczy o dużym zaufaniu, jakie posiadają klienci – i o wysokiej dbałości o wszystkie procesy produkcyjne, dzięki czemu do rąk kupujących trafiają towary solidne i estetyczne.
Marka Reisenthel zasłynęła przede wszystkim takimi produktami jak kosze, wózki zakupowe czy wygodne torby shopperki. Jednakże w tej chwili oferta firmy jest dużo bogatsza! W jej skład wchodzą między innymi kosmetyczki, plecaki, torby podróżne i sportowe, parasolki, a nawet artykuły wyposażenia wnętrz, jak organizery domowe i kosze. Wszystko jest wyjątkowo funkcjonalne, ponieważ myślą przewodnią marki – zgodnie z którą działa – jest uczynienie życia prostszym. „Keep it easy!” – woła slogan, a projektanci postępują zgodnie z tą ideą.
Produkty marki Reisenthel kierowane są zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn, do osób młodszych i do klientów starszych – trafiają w każde gusta, o czym najlepiej świadczą liczne nagrody, jakie otrzymała firma.

pixel