Darmowa dostawa od 199,00 zł

Kodry całoroczne, zimowe, letnie, puchowe, antyalergiczne Animex, Bielbaw, Andropol, Inter-Widex i inne.

( ilość produktów: 28 )

Ciepłe i przytulne kołdry całoroczne i sezonowe

Kołdry to jeden z akcesoriów pościelowych, bez których trudno wyobrazić sobie sypialnię. Występują zarówno w odmianie całorocznej, jak i sezonowej. Kołdra całoroczna doskonale sprawdzi się do użytkowania przez wszystkie pory roku, z kolei kołdry letnie i zimowe należy wymieniać dwa razy do roku. Jaka powinna być dobrej jakości kołdra sklep internetowy Interni zna odpowiedź na to pytanie!

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie najlepszej jakości kołdry renomowanych polskich producentów, które każdy klient możne bez trudu dopasować do pory roku oraz swoich indywidualnych potrzeb. Przytulna całoroczna kołdra z wypełnieniem z pierza zadba o komfortowy wypoczynek w łóżku bez względu na porę roku, kołdry zimowe w chłodniejsze miesiące doskonale zabezpieczą nasze ciało przed chłodem, natomiast kołdry letnie w ciepłym sezonie będą lekkim przykryciem, pod którym chętnie schronimy się każdego wiosennego i letniego wieczora.

Sklep internetowy Interni oferuje kołdry w dwóch standardowych rozmiarach 160x200 i 200x220 cm, co pozwala na dostosowanie akcesoriów pościelowych do wielkości posiadanego łóżka. Ponadto, w naszej ofercie znajdują się zarówno same kołdry, jak i ich gotowe zestawy. Oprócz samej kołdry komplety zawierają także poduszki o takim samym wypełnieniu. Pozwala to na skompletowanie wszystkich niezbędnych akcesoriów pościelowych bez konieczności ich samodzielnego dobierania oraz cieszenie się jeszcze lepszym komfortem snu i wypoczynku we własnym łóżku.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu obsługi jej poszczególnych funkcji oraz korzystania z narzędzi analitycznych (Google Analytics), marketingowych (Google Ads, Facebook Pixel) oraz społecznościowych (Facebook). Szczegóły: Polityka prywatności. Jeżeli ustawienia Twojej przeglądarki nie blokują tych plików cookies, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie.
Zgadzam się
pixel