Darmowa dostawa od 199,00 zł

OBRUSY I SERWETKI - KOMPLETY I POJEDYNCZE, OBRUSY PLAMOODPORNE, TEFLONOWANE, BAWEŁNIANE, GRENO I ANDROPOL

( ilość produktów: 36 )

Obrus to element tekstylny, który powinien znaleźć się w każdym domu i w każdym mieszkaniu. Dzięki niemu nawet zwykły stół może wyglądać bardzo elegancko i szykownie.

Obrusy na stół

W naszej ofercie znaleźć można wysokiej jakości bawełniane oraz bawełniano - poliestrowe, tradycyjne obrusy. Oferujemy obrusy jednokolorowe lub tradycyjne - w zieloną, czerwoną, niebieską czy pomarańczową kratkę. Oprócz tego w naszej ofercie znaleźć można eleganckie obrusy tkane o różnej tematyce.

Bieżnik na stoł

Uzupełnieniem obrusu może być tak zwany bieżnik na stół - czyli długi i wąski obrus, który układa się albo na stole, albo (od święta) na innym obrusie. Dzięki temu stół może wyglądać jeszcze ciekawiej. W naszej ofercie znaleźć można głównie bieżniki świąteczne.

Obrus plamoodporny

To doskonałe rozwiązanie dla gastronomii oraz dla domu. Szykując stół na przyjęcie, można zamiast tradycyjnego obrusu włożyć plamoodporny. Takie rozwiązanie sprawi, że będziemy mieć dużo mniej pracy z praniem zabrudzonego po przyjęciu obrusu. W naszej ofercie dostępne są głównie białe obrusy plamoodporne o różnych wymiarach.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu obsługi jej poszczególnych funkcji oraz korzystania z narzędzi analitycznych (Google Analytics), marketingowych (Google Ads, Facebook Pixel) oraz społecznościowych (Facebook). Szczegóły: Polityka prywatności. Jeżeli ustawienia Twojej przeglądarki nie blokują tych plików cookies, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie.
Zamknij
pixel