Darmowa dostawa od 199,00 zł

Ręczniki bambusowe. Ręcznik z dodatkiem włókna bambusowego.

( ilość produktów: 38 )

Superchłonne ręczniki bambusowe

Ręczniki z tkaniny bambusowej dostępne w ofercie Interni to wyjątkowe akcesoria łazienkowe. Spośród innych wyróżniają się doskonałą miękkością oraz wysoką chłonnością, co czyni z nich idealny wybór do codziennego użytkowania dla całej rodziny. Nasze ręczniki bambusowe wykonane są z wysokiej jakości przędzy bawełnianej połączonej z włóknem bambusowym, co zapewnia im doskonałe właściwości antyalergiczne, antygrzybiczne oraz wysoką chłonność.

Bambusowe ręczniki spośród innych akcesoriów łazienkowych wyróżniają się podwyższoną chłonnością. Pozwalają na szybkie wysuszenie się po kąpieli oraz są niezwykle delikatne i miękkie dla skóry, co czyni z nich doskonały wybór dla całej rodziny. Ponadto, nasze ręczniki z bambusa bardzo szybko schną, a naturalne właściwości antygrzybiczne zapobiegają rozwojowi na ich powierzchni szkodliwych grzybów oraz mikroorganizmów, co czyni z nich produkty idealne do użytkowania przez alergików oraz osoby z problemami skórnymi.

Ekologiczne ręczniki z materiału bambusowego są także bardzo łatwe w pielęgnacji oraz praniu. Nawet poddane wielokrotnym zabiegom czyszczącym zachowują swój oryginalny kształt oraz wszystkie cenne dla skóry człowieka właściwości. Ich dostępność w szerokiej palecie kolorystycznej pozwala na idealnie dostosowanie barwy akcesoriów łazienkowych do wystroju pokoju kąpielowego. Ręczniki z bambusa w Interni dostępne są w kilku standardowych rozmiarach, dzięki czemu możliwy jest ich zakup w idealnie dopasowanym komplecie.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu obsługi jej poszczególnych funkcji oraz korzystania z narzędzi analitycznych (Google Analytics), marketingowych (Google Ads, Facebook Pixel) oraz społecznościowych (Facebook). Szczegóły: Polityka prywatności. Jeżeli ustawienia Twojej przeglądarki nie blokują tych plików cookies, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie.
Zgadzam się
pixel