Darmowa dostawa od 199,00 zł

Torby, Pojemniki, Pudełka, Lunchboxy, Lunchbagi na jedzenie

( ilość produktów: 46 )

Szykujesz się na wakacyjny wyjazd, wycieczkę, piknik czy choćby nawet do pracy? Czeka Cie długa droga lub masz przed sobą godziny na gorącej plaży? Weź ze sobą koniecznie torbę izolacyjną Reisenthel idealną na posiłki i napoje. Torba w letnie upalne dni może służyć jako ochrona przed zepsuciem się jedzenia lub też zbytnim jego zagrzaniem (można do niej schować zamrożone plastikowe pojemniki z wodą) a zimą by utrzymać w niej ciepło i podwyższoną temperaturę kawy, herbaty czy też innych dań, które zabieramy ze sobą np. do pracy czy na wycieczkę. Mamy dla Państwa szeroką ofertę wzorów i rozmiarów toreb izolacyjnych zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Ciekawą propozycją są też torby na butelki Reisenthel, które to często porozrzucane przemieszczają się podczas jazdy w samochodzie lub których nie wiemy gdzie schować w domu, tak by nie przeszkadzały i się nie przemieszczały.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu obsługi jej poszczególnych funkcji oraz korzystania z narzędzi analitycznych (Google Analytics), marketingowych (Google Ads, Facebook Pixel) oraz społecznościowych (Facebook). Szczegóły: Polityka prywatności. Jeżeli ustawienia Twojej przeglądarki nie blokują tych plików cookies, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie.
Zgadzam się
pixel