Darmowa dostawa od 199,00 zł
2020-04-02

Coco, Tess, Mila i Insignia - Nowe wzory Gold Line

W wyjątkowej linii pościeli Gold Line, do której produkcji wykorzystywana jest satyna bawełniana pojawiły się nowe, niebanalne wzory. Stonowana kolorystyka z motywami nawiązującymi do otaczającej przyrody będzie pięknie prezentować się w sypialni, zapewniając wspaniałe sny. Sprawdź komplety Mila oraz Insignia w kolorystyce Sepia Rose, a także wiosenne kolibry Coco i eleganckie zestawy Tess od producenta Greno!

Nowe wzory pościeli satynowej Gold Line powstały z myślą o zaspokojeniu najbardziej wygórowanych potrzeb. Wzór Mila satyna bawełniana Gold Line to subtelne motywy kwiatów łąki w delikatnej, szaroniebieskiej kolorystyce mglistego poranka. Brak innych barw poza bielą tła i szarością motywu kwiatowego łagodzi jego żywe kształty. Doskonale komponują się z wykończeniem grafiki w postaci cieniowanego, szerokiego pasa w tym samym kolorze. Motyw z poszwy na kołdrę powtórzony jest również na poszewkach na poduszki. Bardziej kontrastowe i geometryczne wzory, ale nadal utrzymane w dwutonowej kolorystyce nawiązującej do natury znaleźć można w modelu Tess. 

Niebanalna pościel satyna bawełniana Gold Line w nowej odsłonie to także Insignia Sepia Rose. Jest to wersja pościeli Insignia w tonach zgaszonego różu, z charakterystycznym motywem papugi wśród liści palm. Wzór uzupełniają poziome pasy nadające grafice wyjątkowego charakteru. Ciekawym pomysłem na ożywienie w sypialni będą natomiast nowe wzory pościeli satynowej Gold Line takie jak Coco. To delikatne błękitne kolibry wśród gałązek z żywozielonymi listkami i czerwonymi jagodami na subtelnym, białym tle. Wszystkie pościele ze starannym wykończeniem charakterystycznym dla produktów Gold Line od Greno.

Polecane

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu obsługi jej poszczególnych funkcji oraz korzystania z narzędzi analitycznych (Google Analytics), marketingowych (Google Ads, Facebook Pixel) oraz społecznościowych (Facebook). Szczegóły: Polityka prywatności. Jeżeli ustawienia Twojej przeglądarki nie blokują tych plików cookies, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie.
Zgadzam się
pixel